• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стандарден Вентил За Контрола На Воздухот ВО МИРУВАЊЕ, Интермотор

Стандарден Вентил За Контрола На Воздухот ВО МИРУВАЊЕ, Интермотор

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Стандардниот Вентил ЗА Контрола на Воздухот AC361 во Мирување помага вашиот мотор да работи непречено. Произведен со висококвалитетни материјали, тој е тестиран на оптоварување за да се обезбеди издржливост и сигурност во екстремни услови. Автомобилскиот вентил обезбедува точна контрола на протокот на воздух и се спротивставува на загадувачите на животната средина за продолжен работен век. Тој е дизајниран да го врати правилното мирување на моторот во одредени возила. Стандарден Вентил ЗА Контрола На Воздухот AC361 Во Мирување, Интермотор : Користи полимерно мешан, изотропен неодимиум/железо/бор магнет. Обезбедува точна контрола на пинтлот и протокот на воздух. Се спротивставува на загадувањето на животната средина. Интермоторниот автоматски вентил за контрола на воздухот претрпе тестирање на оптоварување. Дополнителна издржливост и врвни перформанси. Произведени со висококвалитетни материјали. Одговара на избрани возила.


Карактеристики на понудата

Слични понуди