• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Природен Памук и Еукалиптус Вискоза Постелнина, Мека И Кул Перкале Ткаат, Руменило Розова - Двојна Големина Во Собата

Природен Памук и Еукалиптус Вискоза Постелнина, Мека И Кул Перкале Ткаат, Руменило Розова - Двојна Големина Во Собата

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Нашите памучни постелнини од памук еукалиптус вискоза формираат идеална комбинација на меки и ладни. Материјалот од еукалиптус се добива од дрвена пулпа, одржлив и обновлив природен ресурс, нудејќи освежувачки меко чувство.Комплетот листови од 3 парчиња има 1 вграден лист, 1 рамен лист и 1 навлака за перници. Овие чаршафи се лесни, воздушни и природно ја отстрануваат влагата што помага да се регулира температурата за топлите ноќи и им обезбедува олеснување на жешките, испотени прагови. Издржливите памучни листови од еукалиптус се лесни за одржување и стануваат само помеки, поудобни со секое перење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди