• Најдобра цена
  • Неодамнешно
МЛБТ ДИВИ ТЕРЕНОТ

МЛБТ ДИВИ ТЕРЕНОТ

 
DEN 296.00

Количина на стоки
Достапно

BREWERS MLBT3486 Диви ТЕРЕНОТ Слободен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Страна На Фанатици. Јака Без Ознаки. Официјално лиценциран. Увезени. Материјал : 100% Памук. Бренд : Величествен. Потресена графика за печатење на екранот. Краток ракав. В-вратот. Машинско перење, сува сува ниска. Графика за печатење на екранот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди