• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Илув Пеперминт Слушалки Црвено

Илув Пеперминт Слушалки Црвено

 
DEN 3199.84

Количина на стоки
Достапно

Уживајте во вашата музика со свеж звук на Нане. Овие стерео слушалки во уво обезбедуваат удобно вклопување додека обезбедуваат врвен квалитет на звукот за јасно и богато звучно искуство. Дизајниран со рамен кабел отпорен на заплеткување, peppermint extrone е одличен пар слушалки што не се заплеткуваат во вашиот џеб, ранец или чанта. Изолација на бучава Пеперминт и� користи дизајн во уво кој не само што обезбедува удобно вклопување, туку и го намалува амбиенталниот шум од вашата околина за да го слушнете само она што сакате да го слушнете : вашата музика. Кабел Без заплеткување Поминувајте помалку време разоткривајќи ги слушалките и повеќе време уживајќи во вашата музика. Пеперминт�� се одликува со рамен кабел што го прави многу отпорен на заплеткување. Компатибилен Со apple entrain и Android Endroid Endroid Телефонот има apple телефон, Но Android таблет? Или обратно? Пеперминт е целосно компатибилен и Со Apple и Со Android, така што не треба да се префрлате помеѓу различни слушалки за вашите уреди. Само приклучете се и започнете со слушање. Илув Пеперминт Слушалки Црвено Се Поврзува Со вашите уреди преку кабел за да се обезбеди безгрижен квалитет на сигналот додека слушате. Препуштете се на квалитетен стерео звучен режим. Компактните дизајнирани слушалки се исклучително преносливи и лесни за носење. Факторот на форма во уво ви дава најмалку надворешни одвлекувања помеѓу вашата музика и вашите уши.


Карактеристики на понудата

Слични понуди