• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Празнични Хартиени Цвеќиња

Празнични Хартиени Цвеќиња

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Хартиените цвеќиња се совршени за украси, букети или која било тематска прослава. Исто така одлично за луаус, родендени, централни парчиња, костими и подароци. Доаѓа во 7 светли бои. Мерки 14-1/2" Х х 4-1/2 " во дијаметар. Кутија од 24. Хартија Цвеќиња Пк24.


Карактеристики на понудата

Слични понуди