• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Јутефан НЦАА Висконсин Јазовци Ретро Серија Сечење Одбор

Јутефан НЦАА Висконсин Јазовци Ретро Серија Сечење Одбор

 
DEN 111.84

Количина на стоки
Достапно

Погледнете наназад на вашиот омилен тим низ годините со оваа табла за сечење ретро серии. Исполнет со сувенири, гроздобер програми, меурчиња и класични колекционерски предмети, секоја табла за сечење е дизајнирана да ги прикажува уникатните слогани и стадиони на вашиот тим. Површината од 14" х 9" е идеална за сечење и нежна за ножеви. Плус, вашиот тим е прикажан од двете страни-двојно поголема површина, двојно повеќе спомени! Димензии : 14 "х 9" х .5”. Реверзибилен за двојно зголемување на површината за сечење. Тимска порака и напред и назад. Совршен за денот на играта или секој ден. Нежно на ножеви. Официјално лого и бои на тимот. Официјално Лиценциран Производ. Достапно во стотици тимови.


Карактеристики на понудата

Слични понуди