• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сафавиех Марта Стјуарт Аудра Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих

Сафавиех Марта Стјуарт Аудра Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. 100% Полипропилен . Заштедете Пари. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Висина на купот : 0. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање . Машински произведен Во Турција од 100 проценти подобрен полипропилен, овој тепих за лесна нега се одликува со исклучителна ув заштита и отпорност на МУВЛА и мувла.Продавница Safavieh на . Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Ова е одличен додаток на вашиот дом без разлика дали е во земјата или зафатен град. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.Марта Стјуарт Колекција На Килими геометриски Килими преголемиот бод со Синџир На Вив го поттикнува лесниот и ветровит декор што се наоѓа во одморите за одмор на море. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Моќта Се Појави Во Турција . Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.


Карактеристики на понудата

Слични понуди