• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ткаени Племенски Бенд - 1 8 10ид-Мулти

Ткаени Племенски Бенд - 1 8 10ид-Мулти

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Забавни додатоци за додавање на вашата облека и изработка на проекти! Достапно во различни бои, секоја продадена одделно. Овој пакет содржи 10 јарди од 1.125 инчен ткаен племенски бенд. 100% полиестер. Грижа : машинско перење ладно, не избелувајте, сушете суво ниско, пеглајте ниско, не сушете чисто. Увезени. Ткаени Племенски Бенд 1-1/8 " Х 10ид-Мулти.


Карактеристики на понудата

Слични понуди