• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шокови и Потпори СР Комплетен Агол Единица Собранието Потпора, Монтирање и Пролет Одговара изберете: 2011-КРАЈСЛЕР 200, 2008-ДОЏ ОДМАЗДНИК

Шокови и Потпори СР Комплетен Агол Единица Собранието Потпора, Монтирање и Пролет Одговара изберете: 2011-КРАЈСЛЕР 200, 2008-ДОЏ

 
DEN 3334.88

Количина на стоки
Достапно

Киб Шокови прилагодено подесено за висина на возење специфична за аголот и дизајн на возилото. Ое квалитетни лежишта и изолатори оптимизирајте ја мазноста на управувањето, тивкото работење. Помага да се одржи правилно усогласување на предниот дел. Одговара Изберете : 2011-2014 КРАЈСЛЕР 200 2008-2014 ДОЏ ОДМАЗДНИК 2007-2010 КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди