• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женска година во текот на целата година Бејсајд Флопи Сонце капа

Женска година во текот на целата година Бејсајд Флопи Сонце капа

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Капите на Аруси се совршени за сите ваши формални и случајни настани. Уживајте да го носите ова лесно и стилско модно парче со скоро било што. Тоа е додаток за облека што може да изгледа одлично со костум или едноставно со маица и фармерки. Исто така, прави фантастичен подарок! Нашите капи може да одговараат на секој од средните тинејџери до возрасни. Нема ограничување на вашиот стил кога носите Aerusi! Капчињата Аеруси ќе ви помогнат да се оладите под тропското сонце! Аеруси создава во сезонски федора, капи и облека. Дизајнирано во Калифорнија со најновите трендови на ум. Текстурирана жлеб со лента од жлеб ја врзува флопиот сончев капа. Супер лесна и дишење за удобно носење. Единствени живописни бои, вратоврска со лак и жица за структура. Пријателска флопи -капа што може да се сруши и да се оддалечи. Одлично за одмори или забава на сонце. Место чисто со вода и благ сапун. Направено со висок квалитет на нов материјал, оваа капа е вашиот совршен избор! . Смир : 5 инчи. Круна : 5 инчи. Бенд : 23 инчи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди