• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Калинс Слатководни 5 Лункер Мека Пластика Риболов Груб, Син Бисер Сол И Бибер Езеро, 10пк

Калинс Слатководни 5 Лункер Мека Пластика Риболов Груб, Син Бисер Сол И Бибер Езеро, 10пк

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Калин 5" Лункер Груб е корисно парче мамка за складирање на вашата кутија за справување. Изработен е од мека пластика, што го олеснува закачувањето. Мамката останува цврста и безбедна дури и во ладна вода. Изгледа како грб за привлекување гладни риби. Оваа мамка е тестирана на турнир за да се обезбеди квалитет и добри перформанси. Таа е идеална за фаќање мали риби од дивеч на брегот како крапи, перде, мала уста и риба од тава. Калин 5 " Лункер Груб, Сина : Прецизен, докажан дизајн обезбедува максимално дејство со ултра бавна брзина. Одлично за панфиш од четвртина фунта или камбала од 300 килограми. Уникатната пластична формула останува супер мека, но сепак цврста на температури на ладна вода. Разновидност на големина и бои.


Карактеристики на понудата

Слични понуди