• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Dejuno Oracle Хардсајд 3-Парче Фабрика Багаж Во Собата СО TSA Заклучување-Сина

Dejuno Oracle Хардсајд 3-Парче Фабрика Багаж Во Собата СО TSA Заклучување-Сина

 
DEN 1839.84

Количина на стоки
Достапно

Од брзо службено патување до одмор од соништата, подготвени сте да се тркалате со мазната подвижност На 3-Парчето Багаж Dejuno Oracle. Изграден од издржлив И силен Полиетилен и поставен на осум лесни тркала за центрифугирање. Дизајнот на каросеријата вклучува вградена комбинирана брава одобрена ОД ТСА, систем за рачка што може да се повлече со копче и рачки на горниот и страничниот зафат. Издржлива конструкција На полиетиленска обвивка, Луксузен Дизајн на 8 тркала за навигација од 360°, телескопски систем за рачка со копчиња. Вградената комбинирана брава TSA, целосно обложената внатрешност има двојна преграда за патент, Голем мрежест џеб за патент и ремени за компресија. Рачни Димензии : 20 "H x 13,5" L x 9 "W-5,2 lb (22" H вклучувајќи Тркала). 24-инчни Исправени Димензии : 24 "H x 16.5" L x 11 "W-6.5 lb (26" H вклучувајќи тркала). 28-инчни Исправени Димензии : 28 "H x 19" L x 13" W - 8,7 lb (30 " H вклучувајќи тркала).


Карактеристики на понудата

Слични понуди