• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Клуч За Пневматски Вентилатор

Клуч За Пневматски Вентилатор

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Брзо Ја Отстранува И Инсталира Спојката На Вентилаторот При Поправка На Пумпата За Вода Или Спојката На Вентилаторот. Ја врши работата многу побрзо и полесно од конвенционалните клучеви за спојки на вентилаторот. Не е потребен клуч за држење. Комплетот вклучува 7 клучеви за возење што одговараат На Форд, Гм и Крајслер. Сетот сега вклучува 7/8", 32мм, 36мм, 40мм тенка и нова големина од 47мм за да одговара На Форд 6,0 Л и 6,4 Л Моќни дизел пикапи. 1 7/8 "и 2" се уште се вклучени во овој сет. 1 1/2", 41мм и 42мм се уште се достапни поединечно. Користете со воздушен чекан. Брзо ја отстранува и инсталира спојката на вентилаторот при поправка на пумпата за вода или спојката на вентилаторот. Не е потребен клуч за држење. Вклучува 7 клучеви за возење што одговараат На Форд, Гм, Крајслер и Џип. Користете со воздушен чекан. Вклучува футрола за складирање обликувана со удар.


Карактеристики на понудата

Слични понуди