• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стерлинг Сребрен Родиум Прстен

Стерлинг Сребрен Родиум Прстен

 
DEN 752.00

Количина на стоки
Достапно

Ако сакате да додадете некој карактер и стил на вашиот изглед, проверете го овој прстен што може да се реди. Изработен е од сребро со елегантно позлата на родиум. Овој прстен со чисто сечење, 3,25 мм е обработен со дијагонални линии. Тоа сигурно ќе биде вашето ново омилено парче накит. Достапно во целосна големина 10. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, 14 каратно позлатен, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 2,75 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Ринггендер Што Може Да Се Нареди : Женски метал : Сребрена Сребрена Боја : Ширина на Бела Лента : 3,25 Ммринг Големина : 10 цврсти вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Тајланд Наредени Изрази Стерлинг Сребрен Родиум Прстен : дизајн со Шаблонполиран финишродиум обложен за да се спречи оцрнување изработени Во Изрази на сребрени стационари достапен во повеќе големини.


Карактеристики на понудата

Слични понуди