• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Торклифт Р3507А Врзи

Торклифт Р3507А Врзи

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Се Продава Поединечно - Овој Производ Е Дизајниран И Изработен Од Торклифт. Со Класичниот Изглед, Вистинските Комбинации На Бои И Материјали, Работи Исто Толку Добро Со Секоја Ситуација. ТОРКЛИФТ Р3507а Талон Рамка - Монтиран Кампер Вратоврска-Алуминиум-Заден.


Карактеристики на понудата

Слични понуди