• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Најлонска Нишка, Големина 2, 300ид

Најлонска Нишка, Големина 2, 300ид

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Оваа најлонска капчиња нишка има сјај и пресврт за разлика од кој било друг производ. Произведува фантастична дефиниција за бод, како и рака со целосно, но флексибилно тело. Клучните атрибути на најлон се сјај, издржливост и приемчивост на боите, произведувајќи живописни бои! Најлонска Нишка, Големина 2, 300ид : Совршена За капчиња и облека за мачкање, торби, чанти, ремени, накит, предмети за украсување на домот, подлоги и многу повеќе. Содржи калем со една големина 2 од 100 проценти најлон, 300 јд. Достапно во различни цврсти и разновидни бои. Нега : машинско перење (максимум 104 Степени Ѓ), сушење ниско или суво рамно, не белење, не пеглање, хемиско чистење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди