• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бали Жените Сатен Траги Минимизатор Градник Стил-3562

Бали Жените Сатен Траги Минимизатор Градник Стил-3562

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Доживејте ја разликата Во Бали ? познат по одлично вклопување и поддршка. Дизајнот На Грбот Со потпис На бали гарантира дека вашите ремени за градник не?т лизгајте и останете на место. Овој дизајн е тајната за многумина Од Бали?најпродаваните колекции на градник. Намалете ја проекцијата на бистата до 1 3/4" во овој минимизатор градник. Необложени, чашите под жица обезбедуваат поддршка. Ласкав лифт од вградени внатрешни прамени. Прилагодливи за грб, блиску поставени, удобни ремени нема да се лизгаат. 3 колона, 3 ред кука и затворање на окото назад.


Карактеристики на понудата

Слични понуди