• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Единствени поволни цени за машки ноќни ракави за маички за ранг

Единствени поволни цени за машки ноќни ракави за маички за ранг

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Во ноќниот град се одликува со врат на екипажот, кратки ракави, странични поделени полите за вашето лежење. Лесната тежина, која е совршена за спиење и лежење дома. Добар избор да го носите ноќниот град додека се опуштате околу куќата по долг ден на работа. Прилики : Погодно за Денот на таткото, секојдневно, одмор за одмор, патување и секојдневно носење. Машинско миење ладно однадвор. Големина на телото на моделот : Висина : 6'1 ", Градите : 38 2/8 инчи, половината : 30 6/8 инчи, колк : 42 1/8 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи табела со големина L.size (Во инчи) Меѓународна големина - ГРЦИЈА НА ГРАДИ Должина на задниот дел - Должина на ракавот - 44 1/ 8 - 41 14 5/8 L 47 2/8 - 41 6/8 15xl - 49 5/8 42 4/8 15 3/82 XL 52 43 2/ 8 15 3/8 Единствени поволни цени Машка ноќна ноќ Раглан ракави салон за ноќни часови 95%полиестер 5%спандекс. Увезен. Врати на екипажот. Краток ракав.


Карактеристики на понудата

Слични понуди