• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства CJ2010-KDS Писмо K Назад Во Училиште Почетни Отпечатоци Од Ѕид Или Врата, 12x16, разнобојни

Каролини Богатства CJ2010-KDS Писмо K Назад Во Училиште Почетни Отпечатоци Од Ѕид Или Врата, 12x16, разнобојни

 
DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно

Каролини Богатства CJ2010-KDS1216 Писмо K Назад Кон Училиште Почетна Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни Прослават назад на училиште одмор со Ова Назад Кон Училиште декоративни Метал печатење. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Монограм-Назад На Училиште. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства иницијали категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди