• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пластични Обвивки За Врзивно Средство Со Затворање На Кука И Јамка, Сиво Чад, Брошура Со Букви, По Пакување

Пластични Обвивки За Врзивно Средство Со Затворање На Кука И Јамка, Сиво Чад, Брошура Со Букви, По Пакување

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Пликовите Со Пластично Врзивно Средство за Џем Хартија се совршено место за складирање на залихите-без разлика дали станува збор за пенкала и моливи или ножици и гуми за бришење! Овие обвивки за врзување имаат затворање на кука и јамка, така што вашите материјали сигурно ќе останат безбедни внатре и нема да се изгубат. Овој пакет 12 доаѓа во чад сива боја, така што тие лесно ќе се совпаднат со остатокот од вашите залихи. Боја : Чад Сива. Големина : Буква Брошура (8 5/8 х 11 1/2 инчи). Количина : 12 Пакување. Карактеристики : Затворање На Кука и Јамка. Чувајте ги вашите материјали организирани во истиот дел како и вашите важни документи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди