• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Супер Лизгачи 3 8 Тркалезни Влошки За Самолепливи Филц, Кафеави

Супер Лизгачи 3 8 Тркалезни Влошки За Самолепливи Филц, Кафеави

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Заштитете ги дрвените предмети, плочките, винилот и ламинатот во вашиот дом од гребнатини и го намалува бучавата и триењето со додавање На Супер Лизгачи 3/8" Тркалезни Самолепливи Влошки За Мебел од Филц. Овие тркалезни, самолепливи влошки за мебел се идеални за предмети што често се преместуваат низ тврди површини. Слој ОД перничиња ОД ПЕНА ЕВА и подобро го фаќа мебелот, подобрувајќи ја заштитата на површината на филцот за без напор да се лизга низ тврдите површини. Самолепливото лепило не се менува и ќе остане на место со текот на времето. За најдобри резултати, нанесете го самолепливото лепило на сува, чиста површина. Нежниот, но издржлив филц заштедува дрвени предмети, плочки и ламинатни површини. Идеален за површини за спречување на оштетување од мали апарати, декор и рамки. Слој НА ЕВА пена перница слајд лесно и зафат цврсто. Нанесете на чиста, сува површина, центрирана на ногата/стапалото на мебелот. Пакетот Вклучува : (84) 3/8" тркалезни тешки самолепливи влошки за мебел од филц, Кафеави.


Карактеристики на понудата

Слични понуди