• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ламо Девојки Велика Британија Мпц

Ламо Девојки Велика Британија Мпц

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Британската Мпц е класичен изглед за деца со супер удобна постава од вештачко крзно. Издржливото дно на ТПР овозможува активна надворешна употреба во стил. Велур горниот. Вештачко крзно поставата. Меморија пена подножје. Издржлив тпр надворешен ѓон.


Карактеристики на понудата

Слични понуди