• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Колекцијата На Ступел Дома Декор Рустикален Американски Ѕвезда Гајба Најдобрите Кафе Сиетл Држава XXL Протегала Платно Ѕид Уметност, 1. 40

Колекцијата На Ступел Дома Декор Рустикален Американски Ѕвезда Гајба Најдобрите Кафе Сиетл Држава XXL Протегала Платно Ѕид Уметност,

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 30 х 1,5 х 40 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Уметникот Дафне Полсели.


Карактеристики на понудата

Слични понуди