• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Плус Големина Пресврт Пред Пливање Фустан Две Стомак Контрола Проток Костими За Капење Со Краток

Женски Плус Големина Пресврт Пред Пливање Фустан Две Стомак Контрола Проток Костими За Капење Со Краток

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Најдете го вашето соодветно решение за совршен поглед на базенот, плажата или вашето следно крстарење за одмор Во Женскиот Фустан За Пливање Со Плус Големина. Фустанот За Пливање Со Пресврт На Вратот му ласка на вашето тело со течна силуета во цветен принт и извртени детали. Овој ласкав костим за капење обезбедува империја половината и отстранливи меки чаши за обликување, лажичка назад и фиксни ремени за прилагодено вклопување и женски. стил. Нашите костими за капење се дизајнирани со висококвалитетни ткаенини кои се наведнуваат со вас за дополнителна удобност, лесно вклопување и задржување на обликот. Карактеристики. Лажичка назад и фиксни ремени. V деколте со пресврт пред детали. Внатрешни контролни панели за стомак тенки и форми. Сите цветни печати. Детали за производотсечена нога. Меки Чаши.Опуштено вклопување. Империја половината.Контрола На Стомакот.Целосна долна покриеност. Дводелен фустан за пливање.Целосна покриеност напред и назад.Меки прозорци за форма и поддршка. Ткаенина И Нега. 85% Најлон, 15% Спандекс. Машина за перење ладно. Падне сува ниска.Увезени. Меката ткаенина нуди тројна моќ на држење, целокупен дизајн на цветни принтови за да ве одржува во тренд. Се чувствуваат сигурни во оваа скромна покриеност, V-вратот жица-слободен пливаат фустан. Вграден костим за капење за слабеење со длабок грб. Поддржувачките чаши обложени со пена без жица обезбедуваат форма. Неприлагодливи ремени за истегнување во стилот на резервоарот и пресврт центар напред.


Карактеристики на понудата

Слични понуди