• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каспер Плашиш Училиште: Плашлив Спортски Ден

Каспер Плашиш Училиште: Плашлив Спортски Ден

 
DEN 388.48

Количина на стоки
Достапно

Нека започнат игрите Плашлив Спортски Ден доаѓа околу секоја година И Каспер е решен да не дозволи Слама да ја украде целата слава. Каспер Пријателскиот Дух и неговите пријатели напорно тренираат за да се уверат дека оваа година секој има шанса да однесе дома награда нека започнат игрите! Плашлив Спортски Ден доаѓа околу секоја година И Каспер е решен да не дозволи Слама да ја украде целата слава. Каспер Пријателскиот Дух и неговите пријатели напорно тренираат за да се уверат дека оваа година секој има шанса да однесе дома награда!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди