• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ЊУЈОРК синџир в ЕВ ДИСК 3 ' 3

ЊУЈОРК синџир в ЕВ ДИСК 3 ' 3

 
DEN 7199.84

Количина на стоки
Достапно

ЗАКЛУЧИ КРИПТОНИТ СИНЏИР ЊУЈОРК / ЕВОЛУЦИЈА ДИСК 1210 3.2 12мм шестстрани, синџир врски изработени од 3т стврднат манган челик за максимална јачина. Дизајнот на прстенот за прстен овозможува ефикасно заклучување со помала должина на синџирот. Издржлив, заштитен најлонски капак со прицврстувачи за Кука-н-Јамка за држење на место. Вклучува Заклучување На Дискот од серијата еволуција 4 со челични окови Со Максимални Перформанси од 14ММ. Нов цилиндар во стилот на диск со поголема безбедност со повеќе од 1 милион клучни варијации.


Карактеристики на понудата

Слични понуди