• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизни Мини глушец бебе девојчиња Топ, панталони и лента за глава, сет од 3 парчиња, големини 0 3- месеци

Дизни Мини глушец бебе девојчиња Топ, панталони и лента за глава, сет од 3 парчиња, големини 0 3- месеци

 
DEN 468.64

Количина на стоки
Достапно

Мини Маус и сите нејзини шарени лакови се подготвени да го стилизираат денот надвор на оваа премногу-ситна облека за Дизни поставена за девојчиња за бебиња. Вашето малечко ќе биде поставено со денови на настаните во паркот или семејните настани со овој симпатичен сет за појавување на Minnie Mouse, во кој има врв со долг ракав, панталони и лак за глава за сеопфатна удобност и стил во еден лесен пакет. Материјал : 59% памук/38% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе, 1 пар панталони и појава на лента за глава. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; peplum полите; печатење на сите. Карактеристики на панталони : стајлинг за влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; печатење на сите; Флејска нога; лак на половината. © Дизни, сите права се задржани. Дизни Мини глушец бебе девојчиња што одговараат на облеката.


Карактеристики на понудата

Слични понуди