• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кенет Џејмс Чусо Пченица Трева Позадина

Кенет Џејмс Чусо Пченица Трева Позадина

 
DEN 559.52

Количина на стоки
Достапно

Деликатните нишки од тегет ткаат ја фаќаат светлината на едноставен, но волшебен начин во оваа позадина од трева. Деталите почнуваат да се појавуваат на јазли и потемни нишки во тревата. Непастен материјал од мика; Без повторување, случаен натпревар; Влажна Крпа и лупење; 36-во со 24-стапки долга ролна; Покрива околу 72 квадратни метри.


Карактеристики на понудата

Слични понуди