• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Овошје На Разбојот Машки Дишечки Ултра Флеш Боксерски Гаќички, Пакет, Големини С-ХЛ

Овошје На Разбојот Машки Дишечки Ултра Флеш Боксерски Гаќички, Пакет, Големини С-ХЛ

 
DEN 303.68

Количина на стоки
Достапно

Овошје На Разбојот Ултра Флекс Боксерските Гаќи што Дишат имаат микро-мрежеста ткаенина која го промовира протокот на воздух, спречувајќи да се загреете. Тие се дизајнирани да ја фитилат влагата, одржувајќи ве ладни и суви во секоја ситуација. Овие боксерски гаќи имаат флексибилни странични панели, така што ќе се движат со вас, обезбедувајќи флексибилно вклопување цел ден. Контурната торбичка е направена со функционална мува, обезбедувајќи поддршка и погодност. Нашите Дишечки Ултра Флексибилни Боксерски Гаќи се совршени за секоја пригода без разлика дали лежите во куќата, во канцеларијата или одите во теретана. Дише, Микро Мрежа, Истегнување, Ладење, Памучна Мешавина, Боксер Краток, Флексибилни Панели, Удобно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди