• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Монарх Специјалитети во. Правоаголна Трпезариска Маса-Сив Хром

Монарх Специјалитети во. Правоаголна Трпезариска Маса-Сив Хром

 
DEN 14399.84

Количина на стоки
Достапно

Современите табели кои всушност можат да се користат како секојдневни парчиња се многу поретки отколку што треба да бидат, но тоа нема да ве загрижува, бидејќи ги најдовте Специјалитетите На Монархот 48 инчи. Правоаголна Трпезариска Маса-Сива/Хром. Оваа маса во стилот на пиедесталот е на врвот со дебел панел од инженерско дрво што има изглед на свеж бетон. Надворешноста на фурнирот од хартија ја доловува бојата на бетонот што се менува, додека основата на пиедесталот ја покажува блескавата завршница на полиран хром. Металната основа има аголни акценти што прават да изгледа како индустриска кула. Оваа маса лесно ќе го надополни комплетот од четири модерни столови. Димензии : 48 L x 36 W x 31 H во. Инженерско дрво врвот со сива ламинат надворешноста. База на хромиран челик во стилот на пиедестал. Ламинатот има изглед на свеж бетон. Удобно седишта 4. Лесно се спарува со секој комплет модерни столови.


Карактеристики на понудата

Слични понуди