• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Луверн Луверн мегастеп во. Заден Чекор-Одговара изберете: 2015-ФОРД ТРАНЗИТ Т-250, - РАМ ПРОМАСТЕР ВИСОКА

Луверн Луверн мегастеп во. Заден Чекор-Одговара изберете: 2015-ФОРД ТРАНЗИТ Т-250, - РАМ ПРОМАСТЕР ВИСОКА

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Особено корисно за комерцијални комбиња. Нерф бар в / Погодност На Табла За Трчање Со Целосна Должина. Екструдирано Алуминиумско Јадро Да Биде Силно / Лесно И Без ' Рѓа. Повеќето нарачки се испорачуваат 2-3 дена кога се купуваат Од Автопат. Доаѓа со целосна гаранција на производителот. Повеќето нарачки го напуштаат магацинот истиот ден. Одговара Изберете : 2015-2021 ФОРД ТРАНЗИТ Т-250 2014,2017-2018,2020-2021 РАМ ПРОМАСТЕР 2500 2500 ВИСОКА 2014-2016,2019-2021 РАМ ПРОМАСТЕР 3500 3500 СТАНДАРД 2010-2018,2020-2021 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 2500 2015-2016,2019 РАМ ПРОМАСТЕР 2500 2500 СТАНДАРД 2017-2020 РАМ ПРОМАСТЕР 1500 1500 СТАНДАРД 2019 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 2500/3500 2014-2016,2021 РАМ ПРОМАСТЕР 1500 1500 ВИСОКА 2007-2008 ДОЏ СПРИНТЕР 2500 2017-2018 РАМ ПРОМАСТЕР 3500 3500 ВИСОКА 2007-2018,2020-2021 ТОВАРЕН СПРИНТЕР 2500 2009 ДОЏ СПРИНТЕР 3500 2019 ТОВАРЕН БРОД СПРИНТЕР 2500/3500 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди