• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бидефорд Комфор Плетено Руно Загреано Електрично Ќебе

Бидефорд Комфор Плетено Руно Загреано Електрично Ќебе

 
DEN 879.20

Количина на стоки
Достапно

Бидефорд Комфор плетените електрични загреани ќебиња се одлични за студени попладневни часови или студени зимски ноќи. Мекото чувство е топло и привлечно, го прави совршениот пријател за гушкање по долг ден. Достапни во четири големини, вашите стапала секогаш ќе останат здрави како и останатите. Аналогна Контрола 10 Поставки За Топлина Издржлива Полиестерска Градежна Машина Што Може Да се Пере Екстра Долга 13 стапки.КАБЕЛ Кралицата 84 "х 90".


Карактеристики на понудата

Слични понуди