• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Светилките За Фрижидер За Домашен Декор Ступел се за Полноќни Закуски Смешна Ѕидна Плоча Уметност

Светилките За Фрижидер За Домашен Декор Ступел се за Полноќни Закуски Смешна Ѕидна Плоча Уметност

 
DEN 478.40

Количина на стоки
Достапно

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12,5 х 0,5 х 18,5 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард.


Карактеристики на понудата

Слични понуди