• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Црево За Течноста За Ладење На Радијаторот Dayco P N: Одговара изберете: 1990-CHEVROLET LUMINA, 1988-BUICK REGAL

Црево За Течноста За Ладење На Радијаторот Dayco P N: Одговара изберете: 1990-CHEVROLET LUMINA, 1988-BUICK REGAL

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Црево За Течноста За Ладење на Радијаторот Dayco P/N : 71372 ЦРЕВО НА РАДИЈАТОРОТ. Црево За Течноста За Ладење На Радијаторот. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : ЕПДМ. Одговара Изберете : 1990-1991 ШЕВРОЛЕТ ЛУМИНА 6 Цил 3.1 Л 1988 БУИК РЕГАЛ 1990-1991 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВРХОВЕН 6 Цил 3.1 Л 1988-1989 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВРХОВЕН 6 Цил 2.8 Л 1990-1991 ПОНТИЈАК ГРАН при 6 Цил 3.1 Л 1988 гран при на понтијак 1989 гран При НА ПОНТИЈАК 6 Цил 2.8 Л 1990-1991 БУИК РЕГАЛ 6 ЦИЛ 3.1 Л 1989 БУИК РЕГАЛ 6 Цил 2.8 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди