• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Време на одмор Момчиња Долги Ракави Божиќна Маичка, Големини 4 - И Хаски

Време на одмор Момчиња Долги Ракави Божиќна Маичка, Големини 4 - И Хаски

 
DEN 224.00

Количина на стоки
Достапно

Имајте Божиќ Во оваа празнична маица 3 парче пакет од ВРЕМЕ НА ОДМОР!! Комплетирајте со Графика со Божиќна тема за да одговара. Совршен за училишни забави или Божиќни фестивали, овој удобен комплет сигурно ќе го помине низ секој настан додека изгледа супер кул. Овие маици се изработени во лесна мешавина од мешавини од памучна и полиестерска ткаенина и имаат ребреста јака на вратот на екипажот. Достапно во големини 4/5 преку 14/16 Хаски. Продаваат исклучиво на и . Продаваат исклучиво на и . Божиќна Маичка Со Долги Ракави : 60% Памук/40% Полиестер, Цврста Божиќна Маичка Со Долги Ракави : 60% Памук/40% Полиестер. Ребрести Екипажи. Увезени. Oeko-tex ® Стандард 100 Сертифициран : 19.ХУС.88038.


Карактеристики на понудата

Слични понуди