• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Модерни Теми Песок Кафеава Акрилик Фрли, 70 50

Модерни Теми Песок Кафеава Акрилик Фрли, 70 50

 
DEN 223.84

Количина на стоки
Достапно

Ова Модерно Фрлање Плетени Нишки е супер меко, дише и природно убаво. Ќе ја почувствувате мекоста и свилената природа на ќебето веднаш штом ќе го допрете. Пом-помите на крајот се дополнителен изглед што го прави ова ќебе да стои. Можете да го користите ќебето за да се завиткате во него или да му дадете посебен шарм на вашиот простор за живеење. Одлично е како фрлање ќебе, тркач во кревет или украсно парче на стол. Откако ќе го запознаете вашето плетено ќебе, ќе се заљубите во него! Семе-бод дизајн. 10 Пом Пом На секој крај. Мека рака чувство.


Карактеристики на понудата

Слични понуди