• Најдобра цена
  • Неодамнешно
- квадратна послужавник без капак - црвена

- квадратна послужавник без капак - црвена

 
DEN 847.84

Количина на стоки
Достапно

Светло обоени ленти во забавни форми и големини се совршени за игротеки и училници! Одлично како самостојно складирање за играчки и игри, овие фиоки се исто така компатибилни како канти за замена за табелите за песок и вода ECR4 KIDS. • Мултифункционални канти за складирање за играчки, уметност и занаетчиски материјали или хардвер дизајниран со заоблени рабови за безбедност. • Изграден со тешки полипропилен за да се организира дома, игротеки, училници или дневни часови. • Лесно чувајте го со Stackable Design за да заштедите простор. • Фиоките можат да се користат самостојни или како канти за замена за табели со песок и вода. • Мерки 6.9 "H x 15" W x 15 "D (секоја).


Карактеристики на понудата

Слични понуди