• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Техника Вторник Јасни Марки 4 X6 - Кажи-Среќен, Пк 1, Техника Вторник

Техника Вторник Јасни Марки 4 X6 - Кажи-Среќен, Пк 1, Техника Вторник

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Техника вторник Сихап Јасен Печат, 4 на 6 Инчи, Велат Дека-Среќен 328911 Техника вторник јасен печат донесете позитивен став кон вашите занаети од хартија. Изработен е од најквалитетен фотополимер. Овој пакет содржи збир од четириесет и седум јасни марки на еден лист за поддршка од 6-1/8 х 4-1/8 инчи. Достапно во кажи го-среќен дизајн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди