• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ѓердан Амрита Синг Трина стаклен бисер

Ѓердан Амрита Синг Трина стаклен бисер

 
DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно

Со својот единечен ред на дипломирани факс бисери, ѓерданот Трина бисер веднаш ќе додаде допир на старо-холивудскиот гламур на вашиот изглед. Материјали : месинг од златен тон, стаклен бисер. Затворање : затворач на јастог. Мерења : Должина 16 ". Со единечен ред на дипломирани факс бисери, ѓердан од Трина бисер веднаш ќе додаде допир на старо-холивудскиот гламур на вашиот изглед.


Карактеристики на понудата

Слични понуди