• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тајни Богатства Женски Породилен Резервоар И Краток Сет

Тајни Богатства Женски Породилен Резервоар И Краток Сет

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

Нашите Тајни Богатства Породилни Шорцеви за Спиење сега се спарени со нашиот Резервоар за Нега и ќе сакате да ги носите цел ден! Овој комплет е совршен за секојдневно носење за време на бременост и постпартално. Крајна удобност во супер мека ребро плетена ткаенина. Пол : Женски. Бренд : Тајни Богатства. Содржина На Ткаенина : 5% Спандекс, Вискоза. Мека и флексибилна ребро плетена ткаенина. Прилагодливи ремени за рамо со лесни отворени клипови за нега. Поместена кука и затворање на окото назад. Мека и флексибилна ребро плетена ткаенина. Практични и лесни отворени клипови за нега. Вграден градник за полица за поддршка. Течна а-линија силуета. Широк преклопен појас со странични собира за опуштено вклопување. Земја На Потекло-Текстил : Увезени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди