• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Заштитен знак Ликовна Уметност Мајчинство Платнена Уметност Од Џош Баер, Црна Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Мајчинство Платнена Уметност Од Џош Баер, Црна Мат, Сребрена Рамка

 
DEN 253.76

Количина на стоки
Достапно

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Мајчинство" Платнена Уметност Од Џош Баер, Црна Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Џош Баер. Предмет : Апстракт. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.


Карактеристики на понудата

Слични понуди