• Најдобра цена
  • Неодамнешно
DreamLine Аква Пати 56-во. В во. H Без Рамка Дво-Пати Када Врата Со Продолжувач Панел Во Хром

DreamLine Аква Пати 56-во. В во. H Без Рамка Дво-Пати Када Врата Со Продолжувач Панел Во Хром

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Вратата На Кадата Со Аква Преклопување Со Панел За Продолжување е совршена комбинација на функција и стил. Вратата дава изјава со софистицирана закривена силуета, додека практичната карактеристика на двојното дејство нуди погодност. Панелот За Продолжување обезбедува дополнителна покриеност со прскање. Изберете Ја Вратата На Кадата Со Аква Преклоп со Панел За Продолжување за уникатен и модерен изглед на атрактивна цена. Големина на моделот : 56-60 инчи. W x 58 во. Ж; Проширувач Панел Ширина : 9 во.; Прошетка-Во Отворање : 48 во.; Хардверска Завршница : Хром. Дво-Преклопниот Екран на Кадата овозможува широк влез, додека се користи минимален простор; Континуираниот самоцентричен стожер се ротира во и надвор од тушот. Одличен избор за помали бањи, каде што замав или лизгачка врата нема да работи; дизајн на заоблено стакло без Рамка со Европски стил.


Карактеристики на понудата

Слични понуди