• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Организатор На литература за дрво, Прегради, Прилагодливи Полици, Центар За Пошта Со Влакна Со Средна Густина, Складирање На Канцелариски Домашни Училишта За Датот

Организатор На литература за дрво, Прегради, Прилагодливи Полици, Центар За Пошта Со Влакна Со Средна Густина, Складирање На

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Ставете го заедно, а потоа ставете го на работа. 27 Прекрасни Прегради. Димензија на Одделот : 9,6 "х 11,4" х2. Организаторот на литературата може да ви помогне да чувате и организирате книги, документи, списанија, трудови итн. Брзо Склопување. Разновидна Апликација.


Карактеристики на понудата

Слични понуди