• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вива Вантаж В-Флеј Ткаат За Голема Моќ За Чистење

Вива Вантаж В-Флеј Ткаат За Голема Моќ За Чистење

 
DEN 941.92

Количина на стоки
Достапно

Вива Вантаж В-Флекс Ткаат За Голема Моќ За Чистење! 6 РОЛНИ изберете Големина Редовната ролна има v-flex ткаат за голема моќ на чистење. Истегнување, сила и мекост. Изберете-а-лист. Бр.40088 : Боја : Бела, Број На Слај : 1 Слај, Број На Листови По Ролна : 66 Листови, Пкг Количина : 6, Тип На Пакет : Смалете Ја Обвивката.


Карактеристики на понудата

Слични понуди