• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Трипи Ред-Патување Во Најт Албум Покрие Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Трипи Ред-Патување Во Најт Албум Покрие Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно

Ова Трендови Меѓународни Трипи Црвено-Патување Во Најт Албум Покритие Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".


Карактеристики на понудата

Слични понуди