• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Правоаголна Дрвена Корпа За Пикник Обложена Со Бела Ткаенина

Правоаголна Дрвена Корпа За Пикник Обложена Со Бела Ткаенина

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Мерки : 12 "W x 8.25" D x 5.5 " HMaterial : дрвениот чип целосно обложен со облога што може да се пере совршено се Вклопува во секоја ложа, кабина или домашен декор. Рачката овозможува лесно носење Совршена корпа за употреба Како Црвенкапа или волшебник Од костимот оз дороти реквизит оваа прекрасна Корпа За Дрвени Чипови ќе служи како фокусен центар на секоја спална соба, плакар, тоалет, перална, кујна или дневна соба.Подвижната рачка овозможува лесно транспортирање, што ја прави идеална корпа за пикник. Оваа природна корпа е убаво обложена со неизбелена бела крпа, која се отстранува и се пере. Мерењата вклучуваат : 12" W x 8.25" D x 5.5" H надворешност; 11" W x 7.5" D x 5" H внатрешност; рачката се протега 6.5 " Висока 12 Инчен Правоаголна Корпа За Пикник Обложена со Бела Ткаенина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди