• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тркалезен Мебел Тафтувана Клупа, Јаглен

Тркалезен Мебел Тафтувана Клупа, Јаглен

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Додадете допир на час во вашиот ходник, спална соба или дневна соба со Тафтуваната Отоманска Клупа Линон. Изградена од ткаенина или кожа и рамка од тврдо дрво, оваа клупа носи прекрасна рустикална атмосфера во вашиот простор, истовремено обезбедувајќи удобно дополнително седење. Елегантната Тафтувана Отоманска Клупа Линон е грациозен додаток на вашето фоаје, спална соба или дневна соба. Заострените и разгорени нозе на оваа клупа се изградени од цврсти дрвени предмети и завршени Во Еспресо. Горниот дел од ова парче се одликува со тафтуван тапацир од вештачка кожа или контрастна неутрална памучна ткаенина. Димензија : 44 "W x 16" d x 18.25 " H. Фотографијата може да биде малку поинаква од вистинската ставка во однос на бојата поради осветлувањето за време на фотографирањето или екранот на мониторот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди