• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Внатрешен адаптер DVI-D до HDMI

Внатрешен адаптер DVI-D до HDMI

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Inland DVI-D до HDMI адаптер, 1 пакет, 1 x 19-пински HDMI дигитален аудио/видео женски, 1 x 24-пин DVI-D дигитално видео, машко, никел конектор Inland DVI-D до HDMI адаптер Видео адаптерот е специјално дизајниран За дигитална и аналогна употреба со голема брзина. Позлата со никел обезбедува робусно решение за корозивен напад. Брз и сигурен адаптер DVI/HDMI.


Карактеристики на понудата

Слични понуди