• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Доцна Слон Бебе Туш Балони, Розова, 12ин, 8цт

Доцна Слон Бебе Туш Балони, Розова, 12ин, 8цт

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Поставете ја сцената за шармантна прослава со Нашите Балони За Туширање За Бебиња Од Латекс Розова Слон. Овие балони со квалитет на хелиум доаѓаат во розова меурчиња и се отпечатени од едната страна со симпатичен дизајн на слон. Комбинирајте со лента за виткање и други балони за да создадете букет балон или централно парче маса, или организирајте сами за брза декорација на забавата. Координирајте се со други украси За Туширање Со Розови Слонови И материјали за забави за слатка афера. Розова Слон Бебе Туш Балони : 8 Латекс Розова Слон Бебе Туш Балони . Балони за Туширање за бебиња измерете 12" кога се целосно надуени (брод ненаден) . Симпатична за девојче бебе туш . Комбинирајте во забавен букет балон или централно парче маса . Спакуваните балони може да варираат во боја или сенка од надуени балони . Купувајте ги нашите други материјали За Туширање За Бебиња Со Розови Слонови.


Карактеристики на понудата

Слични понуди