• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Богатства НА каролина Знаме НА SS4249CNL Со Керамичко Ноќно Светло Westie, 6x4x3

Богатства НА каролина Знаме НА SS4249CNL Со Керамичко Ноќно Светло Westie, 6x4x3

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Каролина Богатства SS4249 CNL Знаме Со Вести Керамички Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојна Керамичка Ноќна Светлина со специфични уметнички дела Од Западен Хајленд Бел Териер од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Оваа Керамичка Ноќна Светлина е од колекцијата Богатства На Каролин патриотска. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди